ust reklam alanı

ust reklam alanı

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Yasal Bilişim Dijital web ajansınız.

HAKKIMIZDA

 YASAL BİLİŞİM, tüm kurumsal kimlik ve alt yapı çalışmaları ile birlikte fizibilitesini 1 senede bitirerek 2008 yılında resmi olarak çalışma hayatına başlamıştır.

Yasalbilisim.com Dijital WEB ajansınız sloganı ile yola çıkan firmamızda ilk hedefimiz müşterimizin yanında olmaktır. Sektörde geçirilen uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrübe özetle şudur; Güncel satın alınan sıradan ürünlerden farklı olarak bizim sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerin hiçbiri bir kereye mahsus değildir, bu sebepten müşteri asla yalnız bırakılmamalıdır. Çünkü bizim için asıl iş, tüm ürün veya hizmetler bitirilip teslim edildikten sonra başlıyor.

Sahada veya ofis içinde, standart satış elemanlarının genellikle sektör ile bilgi sahibi olmaması ve kısa vadeli süreçlerde, müşteri memnuniyetini düşünmeden yapılan anlaşmalar sonucu yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek amacı ile firmamız bünyesinde satış elemanı bulunmamaktadır. Firmamızın tüm müşterileri ile YASAL BİLİŞİM yetkilileri tek tek ve özel olarak ilgileniyor.

Yıllar içerisinde edindiğimiz yazılım tecrübemizle sahada gönül rahatlığı ile müşteri isteklerine cevap verebilmekteyiz.

info@yasalbilisim.com

Mail 7x24 Destek

08508407841

Whatsapp 7x24 Destek

0850 840 7 841

Hafta içi 09:00-18:00