ust reklam alanı

ust reklam alanı

Web Tasarım Hizmetimiz

Yasal Bilişim Dijital web ajansınız.

WEB TASARIM

 Web Tasarım

 

Dijital dünya ile daha yakından ilgilenmek için gerekli olan Web tasarım son yılların en çok kullanılan alanları olmuştur. Gerek pazarlama gerekle faaliyetlerin kullanıldığı alanlarda artık web tasarımlar üzerinden iletilmektedir. Teknolojinin hızlıca ilerlemesinden ötürü tüm işlemler bu alanlarda yapılmaktadır. Reklam yönetimi kullanımı içinde gerekli olan web tasarım, doğru planlama ve uygulama ile çok daha kazançlı olabilmektedir. Yasal Bilisim sayesinde web tasarımı en güncel ve yenilikçi olarak elde edilebilmektedir.

Hayatımızın büyük bir kısmında bulunan sosyal medya alanları da web tasarım sayesinde gelişiyor. Sosyal medya olarak en çok kullanılan alanlardan olan Facebook, Twitter, Google gibi seçimlerde web tasarımının en iyi şekilde yayılmasını sağlamaktadır. Bu alanların kullanımı ve yayınlama durumları sitenin her kesime ulaşması içinde etkilidir. Gelir amaçlı kullanılan tüm web tasarımları da sosyal medya kanalları üzerinden yayılmaktadır. Bu şekilde reklam geliri elde etmek de mümkündür. İyi bir web tasarımına sahip olmak da tanıtım için büyük avantaj anlamına gelmektedir.

 

Hızlı Erişim İle Web Tasarım

 

Gelişen teknoloji ile akıllı telefon kullanımı oldukça fazladır. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan akıllı cihazlar sayesinde web tasarımlar daha ön plana çıkmıştır. Sitelerin kullanımı ve görsel tasarımları web tasarımının önemimi arttırıyor. İyi tasarıma sahip olan sitelerin tercih edilme oranları daha yüksektir. Bu yüzden sunulan web tasarımının mobil uyumu da olmalıdır. Reklam ya da gelir amaçlı kullanılan web tasarımlarında Google aramalarında bulunabilirliğin olması gerekmektedir. Google aramalarında en önde çıkabilmek için web sitesinde;

-          Site hızı

-          Mobil uyumu

-          Hızlı çıkarma oranı

-          Kodlama planlaması

-          İçerik kalitesi

-          Site yaşı önemli hususlardır.

Bu hususların tek site üzerinde olabilmesi için kişilerin doğru tasarımcılar ile iş birliği içerisinde olması gerekmektedir. Özellikle sitenin içyapısı ve görsel tasarımları kullanıcı kolaylığı açısından büyük avantaj sağlayacaktır. Mobil üzerinden de yapılan girişlerde butonlar ve içerik erişimleri tek sayfa üzerinden bulunmalıdır. Bu şekilde daha çok kullanıcı ve kullanıcıların daha çok alana ulaşması da kolaylıkla sağlanabilir. Herhangi bir firmanın web sitesi üzerinden kazanç elde edebilmesi için site kurulumunun bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Yasal Bilisim firması gerekli araştırmayı site kurulumu öncesinde gerçekleştirmektedir.Bu özellikler;

-          Responsive mobil uyumlu arayüz

-          Ziyaretçilerin ilgisini çekecek içerikler

-          Hızlı erişim ve zengin seçenekler

-          Google arama motoru

 

-          Özel tasarım görsel ve metinler ( ziyaretçilerin zaman geçirmesini sağlayacak seçenekler) şeklinde özelliklerin olması site kullanım zamanını da arttıracaktır.

          Bu nedenle  yasalbilisim.com herzaman uzman kadrosu ile  sizlerin hayalindeki web sitesini  kodlayıp  sizi  internette  tanıtmayı herzaman planlamaktadır.

info@yasalbilisim.com

Mail 7x24 Destek

08508407841

Whatsapp 7x24 Destek

0850 840 7 841

Hafta içi 09:00-18:00