Hakkımızda DEMO OTEL v62

Hakkımızda

One Blood Otel Ailesi Olarak Siz Değerli Konuklarımıza Evinizde Hissedebileceğiniz Konaklama İmkanı Sunmayı Kendimize Hedef Belirledik. Normal Otel Konseptinden Farklı ve Dar Odalar Yerine Evinizde Hissedebileceğiniz Geniş ve Ferah Odalarımız ,
Odalarımızda Kendinize Özel Duş ve Lavabonuzun Bulunduğu , Evinizdeki Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayabileceğiniz Konaklama İmkanları Sunmaktayız.

Her Bütçeye ve Kişiye Özel Konaklama Seçeneklerimiz ile Kocaeli / İzmit Bölgesinde Ziyaretçilerimizin En Çok Tercih Ettiği Otellerden Biri Olmanın Gururunu Sizlerle Paylaşmaktayız.

İzmit Bölgesinde Sanayi ve Diğer Tüm Konumlara Yakın Bir Lokasyona Sahip Olan Otelimizde Siz Değerli Müşterilerimizin Ferah Odalarımızda Güvenle Konaklaması İçin 7/24 Hizmet Vermekteyiz.

İçinde Bulunduğumuz Pandemi Dönemlerinde Özellikle Hijyene Önem Gösteren Otelimizde Konaklama Gelen Müşterilerimize Covid-19'un Gerektirdiği Tüm Hijten Kurallarına Uygun Olarak Sterilize ve Dezenfekte Edilmiş Odalarda Gönül Rahatlığı ile Konaklama İmkanı Sunmaktadır.

Otelimize Gelen Tüm Müşterilerimize HES KODU Sorgulama Yapmaktayız. Hem Sizlerin Hemde Otelimizde Kalan Diğer Müşterilerimizin Sağlığını Riske Atmamak için Lütfen Otelimize Gelirken HES KODUNUZU ALMAYI UNUTMAYIN .